Fatih Diş Hekimi - Acil Nöbetçi 24 Saat Açık Dişçi

0212 283 59 47

fatih diş

Bugün teknolojinin geldiği nokta bizlere hayatımızın ne kadar önemli gösteriyor. Birtakım sebeplerden veyahut genlerden gelmesi ile oluşan diş çapraşıklıkları diş hekimliği uygulamaları ile çözüme kavuşturulabilmekte ve insanların dişlerine zarar gelmesinin önüne geçilebilmektedir.

Faaliyetlerimizden bazıları şunlardır.
Fatih acil diş
Tatilde ve bayram açığız
Fatih dişçi ve ağız sağlığı hizmetleri (Gece - Gündüz 7/24)
Fatih nöbetçi dişçi telefon numarası 0212-283 59 47
Fatih 24 saat açık diş doktoru sarp ağız hijyeni kurumsalı
Fatih cumartesi pazar açık diş tedavi klinik hastanesi için yapmanız gereken tek şey bir muayene olmak ve şayet gerekiyorsa tedavi olmaktadır.

Niçin Gereklidir?
Çünkü diş çapraşıklıkları vakit kaybetmeden tedavi edilmezse daha büyük ölçekli problemler baş göstermeye başlayacaktır. Ne tür problemlerin baş göstereceğinden bahsetmemiz gerekirse diş çürümeleri, diş ve diş eti hastalıkları, eklemlerde ağrılar ve sancılar, ağız kokusunu söyleyebiliriz. Niçin meydana geldiklerinin ise tek bir açıklaması vardır. Kötü konumlanmış dişler yemek kalıntısı saklamak için en uygun yer, temizlik yapmak için en kötü yerdir. Ağzınızın içindeki yemek artıkları temizlenmediğinde zamanla mikropları taşımakta ve hastalıklara sebebiyet vermektedir. Kötü konumlandırılmış dişler ortodontişler dışarıdan bakıldığında görülmektedir. Bu da ağzınızı çirkin göstereceği için estetik açıdan problem olacaktır. Neticesinde ise psikolojik çökmeler ve baskılar altında kalabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki bahsi geçen problemler deneyler ve yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen veriler ışığında tespit edilmiştir. Doğruluk payı yüzde yüze yakındır.

Tedavi Sürecinde Neler Yaşanıyor?
Ortodonti aşamalarının özel bir tedavisi olmaya karar verdiğinizde bir doktora gidersiniz. Öncelikle sizi muayene edecektir. Bu ilk aşamayı oluşturur. Bu aşamada hangi dişin problemli olduğu tayin edilir. İkinci aşamada ise tedavi sürecinde izlenilecek yolun planı çizilir, hangi yöntemlere başvurulacağı saptanır. Üçüncü aşamada ikinci aşamada planlananlar uygulanır. Son aşama ise pekiştirme aşamasıdır. Üçüncü aşamadan sonra tedavi bitmiştir fakat bir pekiştirme süreci dişlerinizi çok daha düzgün, estetik ve güçlü yapacaktır. Fatih ortodonti bir diş hekimliği dalıdır. Tedaviyi yapan kişilere ortodontist denmektedir. Devlet hastanelerinde ve özel hastanelerde bulunmaktadır. Bazı doktorlar ise özel muayenehanesinde çalışmaktadırlar. Bu kadar çok alternatifin olması ülkemiz ve milletimiz açısından önemlidir. Sağlık sektöründe yaşanan değişimler ve gelişimler neticesinde ortaya çıkmış bu mükemmeliyet portresini görmekte zorlanmıyoruz.

Kime Yaptırılmalı?
Ortodontinin ne olduğundan ve yapılması gerektiğinden, aynı zamanda niçin yapılması gerektiğinden bahsettik. Fakat ne yazık ki bazı insanlar önyargı ile yaklaşmaktadır. Bu önyargının temel sebebi paradır. Devlet hastanelerinin ucuz özel yerlerin pahalı olması insanları düşündürmekte ve devlet hastanelerinde olacakları tedavinin kötü, işe yaramaz olduklarını düşündürmektedir. Bu algı yanlıştır. Alacağınız hizmetin göreceğiniz tedavinin kalitesini doktorunuz belirler. Bildiğiniz üzere doktor seçiminde özgürsünüz.Şayet uzman, işinde bilgili ve tecrübeli ağız düzelticiler arıyorsanız, Fatih ortodontiye ’ye bir göz atmanızı öneririz.

Canınız ve Paranız Fatih’te Kıymetli
Bugüne kadar binlerce insan diş düzenleme muayenesi olmak (tedavinin ilk aşaması) ve tedavisi olmak için Fatih ortodontist uzmanlarını seçmiştir. Bunun sebebi kliniğin bünyesinde barındırdığı kişilerin işinde uzman, tecrübeli olmaları ve yönetimin ilgili, hoşgörülü olmasıdır. Karar vermeden önce bir kez daha düşünmenizi öneriyor ediyor ve yazımızı bir tavsiye ile bitiriyoruz. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki hangi doktorun iyi olduğunu, sizi iyi edeceğini anlayabilirsiniz. Bunun için interneti kullanmanız yeterli olacaktır. Seçtiğiniz bir doktor hakkındaki yorumları sanal platformdan okuyabilir, yaptıklarını öğrenebilir, detaylı bilgi ve fırsatlar için daima takipte kalabilirsiniz.